200 numer miesięcznika "Zamówienia Publiczne DORADCA"

Z radością informujemy, że miesięcznik "Zamówienia Publiczne DORADCA", wydawany przez ponad 17 lat przez Wydawnictwo Publicus sp. z o.o.obchodzi jubileusz.Wydanie grudniowe będzie już 200 numerem ogólnopolskiego miesięcznika adresowanego do zamawiających i wykonawców.

 W tym czasie na łamach ZP DORADCY:

  • publikowało ponad 230 autorów
  • ukazało się ponad 3000 artykułów poświęconych wyłącznie zamówieniom publicznym
  • pojawiło się ponad80 wywiadów z najwybitniejszymi specjalistami współtworzącymi polski system zamówień publicznych

Zdecydowana większość Czytelników prenumeruje DORADCĘ od wielu lat, nierzadko od pierwszego numeru bowiem kolejne jego wydania tworzą w biblioteczce każdego zamawiającego oraz wykonawcy niezbędny i praktyczny poradnik, który dzięki przejrzystemu ujęciu problemów ułatwia uporanie się z procedurą, umożliwia bieżące śledzenie przepisów w oparciu o komentarze i opinie wybitnych specjalistów a także udostępnia przydatne akty prawne i wzory dokumentów. W każdym wydaniu nie brakuje także informacji o bieżących wydarzeniach w systemie zamówień publicznych.

Czytelnikom dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, piszącym dla nas Autorom za pomysły i dobrą współpracę a Redakcji miesięcznika „Zamówienia Publiczne DORADCA” życzymy owocnej pracy i kolejnej – co najmniej – dwusetki wydań.

Aby zamówić prenumeratę miesięcznika "Zamówienia Publiczne DORADCA"kliknij tutaj >>>

W związku z jubileuszem miesięcznika wydawca przygotował konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić jubileuszową ankietę. Zapraszamy!